Прибирання території навколо будинків

uborka territorii

Доглянута територія є ознакою добробуту. Чого варті одні зелені стрижені газони навколо будівлі, альпійські гори та інші принади ландшафтного дизайну. Природно, для утримання в ідеальному стані будь-яка територія, будь вона прибудинкова або прилегла до офісної будівлі, вимагає прибирання. Прибирання території має специфіку, високу сезонну залежність.

Основними сезонами прибирання території є:

  • Зима
  • Весна
  • Літо
  • Осінь

Зима. Сезон дощів, снігу, бруду і всіляких неприємностей з цим пов’язаних. У зимовий період року територія потребує видалення з неї снігового покрову та його вивезення, вчинення регулярних посипань тротуарів, місць пересування людей. Клумби, газони в зимовий період зазвичай прибираються тільки від сміття, листя або гілок, замітання не настільки необхідно.

Весна. Прекрасна пора, перші промінчики сонця, тепло та жахливий стан всіх прилеглих територій. Розтанувший сніг покаже усе накопичене, заховане під своїм покровом сміття. Зрозуміло, що доведеться попітніти для прибирання такої кількості забруднень. Чимало клопоту доставить ходіння по відталої мокрій землі, шо прилипає до підошви взуття великими грудками. В середині весни, почнеться рясне цвітіння дерев та пензлики-бруньки застелять всю землю, що теж буде забрудненнями, причому у великій кількості.

Літо. Найтепліший сезон року, здавалося, забруднень практично немає, але не тут-то було. Любителі посидіти на лавочках вечорами залишать сліди свого перебування в повному обсязі. Пляшки, недопалки, лузга від насіння та папірці — ранкові подарунки двірникам від вечірніх засідателів. З приходом літнього періоду, настає посушливий сезон, повітря носить тонни пилу з двору в двір, з вулиці на вулицю. Не варто забувати про рослинність на газонах, з травня по жовтень газони вимагають регулярної стрижки і поливу.

Осінь. Пік забруднень припадає саме на цю пору року. З жовтня по грудень двірники в розпачі переносять купи листя, незліченна кількість повалених від літніх вітрів гілок. Прибирати двори їм доведеться ще довгі два місяці, безпосередньо до приходу морозів, коли все листя разом впаде з дерев і можна буде прибрати її одним махом.

Прибирання території є обов’язковим обов’язково умовою утримання прибудинкової території. Невиконання стандартів прибирання може привести до антисанітарії у дворах, появи тварин або комах, які є розповсюджувачами жахливих інфекції. Ненадання регулярного прибирання території призведе втрати її зовнішнього вигляду, руйнування дорожнього покриття і багато іншого. Слідкуйте за станом прилеглої території, і ви будете пишатися своїм місцем проживання.