Клінінгова компанія «ALFA CLEAN»: чистий будинок - це не Ваша турбота

alfa_clean_200x200

Як часто Ви чули про клінінгови послуги, але навіть не замислювалися про те, що вони собою представляють і навіщо потрібні. Клінінг — це професійне прибирання приміщення, яке використовується не тільки в приватних будинках і квартирах, але і в офісах, промислових і виробничих приміщеннях. При клінінгу використовуються спеціальні засоби для чищення, сучасна прибиральна техніка, а виконує прибирання навчений персонал.

Клінінгова компанія «ALFA CLEAN» робить свою діяльність протягом 12 років, і за цей час напрацювала велику клієнтську базу, виробила швидкий і злагоджений ритм роботи, і всіх своїх клієнтів залишає незмінно задоволеними своєю роботою. Ми робимо клінінгові послуги за допомогою спеціальних хімічних засобів, які ефективно очищають поверхню, але не пошкоджують її. Можливе не просто очищення певного приміщення, але і миття вікон, вітрин, прибирання суміжних територій і будь-які інші види клінінгу. Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами, що є додатковою перевагою для людей, які хочуть, щоб професійно прибрали їх будинок. Крім того, з нашою допомогою Ви можете отримати як одноразове прибирання, так і регулярне прибирання протягом деякого часу.

Великою перевагою нашої компанії є також вартість роботи. Ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість, яка приваблює клієнтів з різними фінансовими можливостями.

window

Як то кажуть: «зустрічають по одежці»

Якщо Ви є власником бізнесу, то повинні розуміти, що чистота в приміщенні — це дуже важливий критерій, який впливає на те, наскільки Вам довірятимуть клієнти. Не важливо, банк у вас, офісне приміщення, магазин або торговий центр, або навіть виробничий цех і склад, в ньому має бути чисто, речі повинні стояти на своїх місцях, а співробітники мати привабливий зовнішній вигляд.

Чистота важлива не тільки в офісах, куди регулярно заходять люди і оцінюють зовнішній вигляд по обстановці. Магазини та торгові центри — це місце, де люди розглядають полки і вітрини, а в погану погоду вони ще й залишають брудні сліди. У таких приміщеннях прибирання повинно проходити за певним графіком, при цьому не заважати основній роботі і клієнтам.

У виробничому приміщенні важливо серйозно ставитися до чистоти, адже від чистоти приміщення залежить здоров’я персоналу і здорові робочі відносини. Таким чином, саме чистота приміщення впливає на швидкість і якість роботи персоналу виробництва.

Крім якісної роботи професіоналів з миючими засобами та прибиральною технікою ми пропонуємо антикризові ціни для своїх клієнтів, а якщо Ви є нашим постійним клієнтом, то отримаєте додаткові знижки! Прийом замовлень здійснюється щоденно, виконується робота також в будь-який день тижня, коли Вам зручно. Ми серйозно ставимося до кожного замовлення, тому після того, як Ви залишаєте заявку, до Вас приїжджає фахівець, що становить програму робіт і оцінює весь спектр майбутніх послуг. Робота виконується точно за планом і контролюється на кожному етапі.